összefoglalás

Hogyan hozzunk létre értékesítési menedzser folytatását: minták

Tartalomjegyzék:

Videó: Facebook webshop / webáruház létrehozása lépésről - lépésre 2024, Július

Anonim

Sokan úgy vélik, hogy az értékesítési szakember és a szokásos eladó munkája nem különbözik egymástól. De ez a vélemény téves.

Az értékesítési menedzser folytatása, amelynek mintáit megtalálhatja ebben a cikkben, lehetőséget biztosít Önnek arra, hogy megértse, hogyan kell helyesen elkészíteni a megfelelő dokumentumot magadnak.

Eloszlatja a mítoszot

A helyzet az, hogy ez a két fogalom valóban hasonló. Azoknak a személyeknek, akik közvetlenül értékesítik az árukat, és az értékesítési osztály szakembereinek közös mutatói vannak a munka eredményére, az ügyfelekkel való kapcsolattartásra stb.

Az értékesítési menedzser mintájának folytatása segít kompetens önéletrajz létrehozásában, amely egy lépéssel közelebb hozza álmai munkájához. Mivel az értékesítés modern megközelítése sokat változott, így az értékesítési szakember látszólag csodálatos szakma továbbra is meglehetősen releváns és népszerű a gazdaság minden ágazatában.

Röviden az értékesítési menedzser mintájának folytatásáról

Hol kezdjem és mit kell keresni?

A kiindulási pont az önéletrajz írása az értékesítési menedzser számára. Egy ilyen dokumentum tervezési mintái meglehetősen sokrétűek, de ez nem okoz nehézségeket. Szöveg, táblázat, listák - válassza ki az Önnek megfelelő lehetőséget.

Rossz döntés az, hogy információt ír magaddal szerkezet és kompetens bemutatás nélkül. Először is érdekelnie kell a jövőbeli munkáltatót.

Az összes speciális tulajdonságnak 1-2 oldalnak kell lennie. Az értékesítési menedzser önéletrajzában (a mintát az alábbiakban bemutatjuk) kell tartalmaznia a legfontosabb információkat, a többit elmondhatja magáról az interjú során.

Hogyan lehet meghatározni a fókuszt?

Az önéletrajz középpontjában az lesz, hogy a toborzó megértse, hogy Ön méltó szakember, kiváló végzettséggel és kivételes szakmai ismeretekkel rendelkezik. Ezeket az adatokat tömören kell elrendezni, figyelembe véve azokat a konkrét tényeket, amelyek megmutatják a legjobb oldalt.

Ha nincs tapasztalata, figyeljen az értékesítési menedzser folytatására, amelynek mintáit az alábbiakban mutatjuk be. A 2. számú minta segítséget nyújt egy ígéretes szakember folytatódásának megteremtésében.

Ezért meg kell határoznia az erősségeit, és maximális figyelmet kell fordítania rájuk.

Értékesítési menedzser folytatása: Minta

1. minta: önéletrajz az értékesítési vezető pozíciójához (tapasztalattal)

Név: Pastushkov Vaszilij Ibragimovics

Születési idő: 1990. szeptember 9

Lakóhely: Moszkva, st. 7. péntek, apt. 6

Telefonszám: +79000000000

Oktatás: 2007-2012, Moszkvai Állami Egyetem, szakember (piros diploma), Kereskedelmi Menedzsment Tanszék.

Tapasztalat:

1. 2012-2013 - értékesítési vezető asszisztens az OOO Kirimnél.

Fő feladatai:

  • Segítség az értékesítési vezetőnek;
  • ügyfélbázis fejlesztése;
  • együttműködés a cég állandó ügyfeleivel;
  • ügyfelek tanácsadása műszaki kérdésekben;
  • tárgyalások vállalkozókkal és szerződések megkötése;
  • kapcsolódó információk keresése és elemzése;
  • jelentési űrlapok kitöltése és az értékesítési osztály elemzése.

2. 2013-2015 - Értékesítési vezető a Xenon LLC-nél.

  • a vállalat legfontosabb ügyfeleinek fenntartása;
  • az ügyfélkör bővítése;
  • a szerződéses kötelezettségek betartásának ellenőrzése;
  • tárgyalások az ügyfelekkel.

Nyelvek: orosz (anyanyelv), ukrán (folyékonyan), angol (szótárral).

Számítógépes ismeretek: tapasztalt PC-felhasználó, MS Word, MS Office programok, 1C: Vállalati adatbázis 8.2.

Személyes tulajdonságok: kezdeményezés, konfliktusmentesség, stresszes helyzetekben való munkaképesség, eredményekre és csapatmunkára összpontosítás, analitikus gondolkodásmód, társaság.

2. minta: önéletrajz a "vezérigazgató-helyettes" pozícióra (munkatapasztalat nélkül)

Név: Kazantseva Anna Georgievna

Születési idő: 1993. szeptember 4

Lakóhely: Moszkva, st. Lenin, 4. d., Megfelelő tizenhat

Oktatás: 2010-2015, Moszkvai Állami Egyetem, "Szervezet menedzsment" diplomája.

1. 2015 - gyakorlati képzés az LLC Optimusnál, igazgatóhelyettes.

Fő feladatok: segítség a menedzser számára, az elsődleges dokumentumokkal való munka, a jelentések készítése és a vállalati teljesítmény elemzése.

Van egy javaslat a gyakorlati oldalon.

Nyelvek: orosz (anyanyelv), angol (folyékonyan), német (szótárral).

PC készségek: haladó PC-felhasználó, MS Office programok, Parus, 1C: Enterprise.

Személyes tulajdonságok: kezdeményezőkészség, gyors tanulás, az eredmény kidolgozása, konfliktusmentesség, stresszes helyzetekben való munkavégzés, nagy mennyiségű információ gyors feldolgozásának képessége, analitikus gondolkodásmód.