Álmai állását! Cadbury és Oreo csokoládékészítő kóstolót keres

A Cadbury és Oreo csokoládét gyártó társaság fizetett csokoládé-kóstolót keres. Ez a hír különösen az édességre vágyik, akik jövedelmük jelentős részét édességek vásárlására költik. Most a csokoládé kóstolása lehet a fő feladat. Érdekes? Nézzük meg a részleteket.

Felhasználási feltételek

A Mondelēz Corporation munkáltatóként jár el, amely biztosítja, hogy a potenciális jelölt nem igényel gyakorlati tapasztalatot. Egyetértek, ez a feltétel nagyon csábítónak tűnik.

A munkáltató kijelenti, hogy készen áll a képzésre. Ez lehetővé teszi az új alkalmazottak számára az ízlelőbimbók kialakítását. A folyamat során a munkavállalónak olyan szavak készítését is el kell sajátítania, amelyek hasznosak lesznek a szakemberekkel folytatott kommunikáció során.

Ugyanakkor a potenciális munkáltató biztosítja, hogy az ideális jelöltnek szenvedélyeseknek kell lennie a cukrászati ​​termékek iránt, és képesnek kell lennie arra, hogy őszinte véleményeket készítsen. Ugyancsak örömmel fogadjuk az új termékek kipróbálásának vágyát, a csapatban való munka képességét. A fentiek mellett a jelöltnek jól kell értenie az angol nyelvet.

Feladatok

Mit kell tennie egy kóstolónak? Minden feladata az, hogy az egész műszakban édességeket próbáljon meg kóstolni?

Tehát egy potenciális alkalmazottnak a következőket kell tennie:

  • Legyen kóstolni a csokoládétermékeket, majd hagyjon objektív és őszinte értékeléseket.
  • Dolgozzon szakértői csoportban véleménycserét és ily módon közös döntést hozzon a cukrászda ízéről.
  • Használjon egy speciális szótárt az édességek ízének és a különféle édesipari termékek különbségeinek leírására.
  • Légy következetes.
  • Ismerje az etikai és jogi normákat, és alkalmazza azokat saját szakmai tevékenységének végrehajtása során.

A csokoládé-kóstoló munkanapja hetente csak három-négy órát fog tartani.

Talált jogsértést? Jelentés tartalma