toborzás

Rabotaydoma.ru: vélemények. Távoli munka

Videó: LG gőzmosógép 2024, Lehet

Az internet korában a távoli munka egyre népszerűbbé válik. És ez nem meglepő - számos előnye van:

  • munkaidő független tervezése;
  • kényelmes otthoni munkakörülmények;
  • szabadság a kora reggeli felkeléstől;
  • lehetőséget, hogy figyeljen a családra és még sok másra.

Az emberek arról álmodnak, hogy otthoni munkát találnak, akik valamilyen oknál fogva nem engedhetik meg maguknak a teljes munkaidőben foglalkoztatást, például a szülési szabadságon lévő anyák vagy a kórházi hallgatók részmunkaidős foglalkoztatása céljából.

Ha néhány évtizeddel ezelőtt a házi feladat ritka volt, de most a távoli alkalmazottakat egyre inkább értékelik. A modern munkáltató egyértelműen látja egy ilyen munkaügyi szervezet előnyeit:

  • anyag- és szervezeti erőforrások megtakarítása;
  • mentesség a munkavállalók munkavédelmének felelősség alól;
  • nincs szükség munkakörülmények biztosítására;
  • automatikus munkavállalói motiváció a munkához, mert a munkájáért fizetett összeg az eredménytől függ.

Tehát a távoli munka iránti érdeklődés és az ilyen álláshelyek népszerűsége kölcsönösen növekszik: mind a munkavállalótól, mind a munkáltatótól.

Munkakeresések

Hogyan lehet otthon munkát találni? Mint tudod, a kereslet kínálatot teremt, az interneten minden ízlésnek megfelelő lehetőséget találhat.

Ha úgy dönt, hogy távolról dolgozik, akkor jobb, ha a munkahelyek alapos tanulmányozásával kezdődik. Szinte mindegyiknek van címe „Távoli munka” vagy „Otthoni munka”. A munkák segítenek eldönteni a rést.

A távoli munka általában nem igényel különleges ismereteket vagy tapasztalatokat. Még ha a követelmények is alacsonyak is, érdemes először felmérni a munkaerő és a becsült jövedelem arányát.

Átverés vagy tényleges keresetek?

Sajnos a távoli munka iránti növekvő kereslet mellett az összes csíkkal rendelkező csalók és csalók áramlása is növekedett, amelyek "jó pénzt kínálnak az első naptól". Gondosan tanulmányozza az álláshirdetést, és keressen minden, az interneten elérhető információt a munkáltatóról. Általános szabály, hogy a tapasztalt szabadúszók a fórumokon különféle listákat és csalárd állások, beleértve a törölt ajánlatokat is közzétesznek.

Aki tájékozódik, fegyveres. Ha elképzelést készített a munkaadói vállalatról és úgy döntött, hogy érdemes figyelmeztetni a hirdetményt, mérlegelje a lehetséges kockázatokat és előnyöket, és csak akkor adjon információt saját magáról.

"Gépelés otthon" munka

Ilyen megüresedett állás elég gyakran megtalálható az interneten. Olyan egyszerűnek tűnik? Még egy iskolás fiú is gépelhet szöveget. De ezen a piacon nem minden olyan felhőtlen - itt könnyű problémákat feltenni magadnak, ha csalókkal szembesülnek.

A betűkészletek leple alatt a csalók speciális készségek nélkül vonzzák az embereket, akik egyszerű és megfizethető munkát keresnek, majd meghatározzák az első beérkezett szöveg előrefizetésének feltételeit. A munkavállaló komoly szándékainak bizonyos garanciájának hívják. Távoli munkakereséskor ne feledje: a lelkiismeretes munkáltató soha nem fog fizetni! Az egyik dolog a befektetés a kamatok megszerzése mellett, a másik pedig a kölcsönzés.

Felvételkor értjük, hogy a munkavállaló fizetést kap, és nem fordítva. Ezenkívül nagyon fontos megérteni, hogy a munkáltató hajlandó-e szerződést megkötni azáltal, hogy teljes körű információkat közöl magáról. Vegye figyelembe ezt, amikor úgy dönt, hogy elkezdi a munkát.

A csalás másik lehetősége az, ha a munkát „köszönöm”, azaz a munkát a munkáltatónak küldték el, és a kifizetést nem kapták meg. Ezért gondosan olvassa el a munkavállalónak nyújtott garanciákat.

ElAr Corporation - Otthoni munka

A munkáltatóval kapcsolatos információk áttekintésére és ellenőrzésére nincs szükség, ha ismert és nagyvállalattal van kapcsolat, amely távoli munkavállalókat toboroz. Az egyik ilyen munkáltató az Electronic Archive CJSC, az úgynevezett ElAr Corporation. Partnerei nagyszabású kormányzati intézmények és projektek.

Ez egy európai szintű speciális vállalkozás, amelynek tevékenysége:

  • elektronikus archívumok készítése, integrált felszerelése és kitöltése;
  • az információs technológia bevezetése;
  • online kiadói tevékenységek.

A cég időszakonként munkát kínál: az írógép otthon távoli munkahely Moszkvában és a moszkvai régióban, Szamaraban, Permben, Kazanban és más orosz városokban. A társasággal való együttműködés kétségtelen előnye a hivatalos foglalkoztatás és a rendszeres fizetés.

Hogyan kezdjem el az ElAr-nél?

Az induláshoz regisztráljon a www.rabotaydoma.ru oldalon. A szabályok a következők:

  1. A regisztrációs ablak megfelelő mezőiben csak a tényleges adatokat kell megadni: vezetéknév, utónév és családnév; kommunikációs szám; Email

  2. A regisztráció után a program felajánlja, hogy tesztelje. Olvassa el figyelmesen az utasításokat és az információ bevitelére vonatkozó szabályokat - ez fontos!

  3. Ha sikeresen teljesítette a tesztet, körülbelül egy-két nap alatt, a cégvezető felveszi Önnel a kapcsolatot, akivel megbeszélheti az összes rendelkezésre álló kérdést a munkával kapcsolatban.

  4. Ha minden megfelel Önnek, és úgy dönt, hogy dolgozik, akkor meghívják Önt a cég irodájába, hogy írjon alá hivatalos szerződést.

  5. Ha problémái vannak a regisztrációval, forduljon a műszaki támogatáshoz. A levélben feltétlenül adja meg a rabotaydoma.ru webhelyhez való bejelentkezést: ebben az esetben a vélemények gyorsabban érkeznek.

  6. Azoknak a volt alkalmazottaknak, akik úgy döntenek, hogy újrakezdenek az ElAr-nél, nem kell újra regisztrálniuk és tesztelniük őket. Ha a regisztráció befejeződött, de nem tud belépni az irodába, olvassa el a "Jelszó helyreállítás" fület.

Amikor az otthoni munkavégzésről, ideértve a Rabotaydoma.ru webhelyet is, döntéseket hoz, az áttekintések hiányzó elemeket adhatnak hozzá.

Az ElAr Corporation megvalósított projektjei

  1. Projekt "Az emberek díja".
  2. Adatbank "Memorial".
  3. A "Permi terület generációi" adatbázis.
  4. Internetes közlemény "Győzelem naptár".
  5. Elektronikus könyvtár B. N. Jeltsin.

Hát nem ismert és korunk nagyszabású projektjei? Szinte mindenki hallott róla legalább egyről. Igen, a cég alkalmazottai gyakran büszkén mondják, hogy nem csak munkát végeznek, hanem egy szükséges és fontos dolgot is.

Mi a házi számítógépes operátor munkája az ElAr-n?

Az ElAr Corporation távoli üzemeltetőjének felelősségi körébe tartozik az archív anyagokkal való munka. Ha elfogadták ezt az állást, akkor a szerződés e-mailben történő kitöltése után megkapja a beolvasott dokumentumok másolatát, amelyeket az előírt formátumban kell olvasni és gépelni.

Vannak követelmények az ilyen fájlok megtervezésére, a munkavállaló a munka megkezdésekor megkapja a szükséges utasításokat. Nem minden beírt szöveget fizetnek, hanem csak a kiadott utasításoknak és követelményeknek megfelelően végzett munkát.

Mindegyik csoportnak van egy vezetője, akivel konzultálhat, és tisztázhatja az érthetetlen pontokat. Ennek ellenére a munka nagy részét függetlenül kell elvégezni, a határidők betartásával és a meghatározott követelmények betartásával. Mindenki készen áll erre?

Milyen tulajdonságok fontosak az "ElAr" otthoni üzemeltető számára?

A forrás és a beolvasott másolatok minősége eltér, és néha nagyon nehéz olvasni, visszafejteni és beírni az archív szövegeket. A otthoni üzemeltető megüresedett állása, mint minden más, olyan munkakörrel rendelkezik, amely magában foglalja a pályázó szakmai és személyes tulajdonságait. Milyenek?

Tehát a ZAO Elektronikus Archívumban dolgozó otthoni számítógépes operátornak a következő tulajdonságokkal és képességekkel kell rendelkeznie:

  • figyelmességet;
  • pontosság;
  • kitartás;
  • műveltség;
  • nagysebességű tárcsázással rendelkezik;
  • Felismerik a szövegszerkesztőket és az online programokat.

Munkakörülmények az "ElAr" -ben

Az ElAr CJSC az egyik legnagyobb és lelkiismertebb távoli munkaadója. Természetesen mindig vannak olyanok, akik elégedetlenek, de a munkavállalói áttekintésekből könnyen megérthető, hogy a vállalat munkája jó szinten van, létezik egy képzési és mentori rendszer.

Az otthoni munkáért fizetendő összeg méltányos és stabil, a darab-bónusz rendszer nagy plusz: a munkavállaló továbbképzésével, munkájának minőségével és gyorsaságával növekszik a javadalmazás nagysága is.

A megkeresett pénzt bankkártyával fizetik ki, időben és rendszeresen hajtják végre, ami instabil gazdasági helyzetben fontos.

A munkavállaló munkájával kapcsolatos minden információ nyitva van. Az irodában nyomon követheti munkája statisztikáit a Rabotaydoma.ru webhelyen: az áttekintések azt mutatják, hogy az itt található információk mindig frissek, mivel az adatokat naponta egyszer frissítik.

Munka hátrányai

Sokkal kevesebb a negatív visszajelzés a cégnél való munkavégzésről, de ezek is megtalálhatók, mert az ilyen munka nem mindenki számára megfelelő.

Általában elégedetlen alkalmazottak azt írják, hogy kevés fizetnek a társaságban, és kemény munkát végeznek. A kezdő néhány napig tartó intenzív szemléltetés után a monitoron 200-300 rubelt kaphat. A beolvasott másolatok különböző minőségűek, mivel az archív források néha száz évnél fiatalabbak lehetnek. A kopott dokumentumokat, még kiváló minőségű feldolgozással is, nehéz megbontani. Az eredmény elsöprő terhelés és alacsony termelékenység.

A munkáltatót szintén elégedetlenné tesz az űrlapok kitöltésére vonatkozó szigorú utasítások szerint: ha hiba van a levélben, a sort egyáltalán nem számolják. Az információ bevitelét alaposan meg kell vizsgálni, és a munka első szakaszában ez nehézségeket okoz a neofiták számára.

És végül az elégedetlenség között vannak mozgó és barátságos természetűek, akiknek a betűkkel és számokkal végzett munkája elnyomja és inspirálja a melankoliat.

A távoli foglalkoztatás előnyei

Az ElAr Corporation (otthoni munkavégzés) sokkal gyakrabban kap pozitív visszajelzéseket a volt és a jelenlegi alkalmazottaktól, mint negatív.

Nagyon elégedettek a végzős hallgatók és a nappali tagozatos hallgatók, akik nem engedhetik meg maguknak a teljes munkaidős irodai munkát. A vállalati munka lehetővé teszi számukra a munka és a tanulás sikeres kombinálását, függetlenül a feladatok elvégzéséhez szükséges idő kiválasztásával.

Ezt a helyet azok a munkavállalók is értékelik, akiknek meg kellett tanulniuk a képzetlen munkaerő "varázsait" vagy a fizetések hosszú késését. Azok az áruk korábbi eladói, akiknek jövedelme az értékesítéstől függött, szintén melegen reagálnak a stabil fizetett munkára, amelyben a jövedelem csak saját erőfeszítéseiktől függ.

A szülési szabadságon lévő anyák ezt a mellékhelyet a sors ajándékának tekintik, mivel a munkakörülmények lehetővé teszik számukra a munkához megfelelő idő kiválasztását, miközben kellő figyelmet fordítanak a csecsemőre és a családra.

Azokat, akik nem akarnak vagy nem tudnak az irodában dolgozni, nem fosztják meg attól a lehetőségtől, hogy távolról támogassanak egy bizonyos karriert, növelve jövedelmüket és kibővítve a felelősségi köröket. A társaság személyzeti politikája lehetővé teszi a képzett alkalmazottak számára, hogy például a csoport vezetőjévé váljanak. Ez a megközelítés sok pozitív visszajelzést okoz.

Nyilvánvaló, hogy a valódi otthoni munka megtalálható a Rabotaydoma.ru webhelyen - az értékelések ezt megerősítik. Próbáld ki a kezed - talán ez az a munka, amiről álmodtál. Azt mondják, hogy a kereslet nem kerül orrba. Ha ez a tevékenység nem az Ön számára, az interneten számos megfelelő lehetőséget talál, a legfontosabb az, hogy ne adja fel. Sok szerencsét