összefoglalás

Hogyan lehet létrehozni egy önéletrajzot egy tervező számára?

Videó: NutriGuide® tápanyagutánpótlás tervező: tippek haladóknak 2024, Július

A kreatív ember mindig messziről látható, de távoli ismerősnél az ilyen ember első benyomásának a megfelelően összeállított önéletrajzot kell létrehoznia.

A kreatív potenciállal rendelkezők mindig különböznek a szokásos „irodai planktontól”. Időnként ezek az emberek, mintha a saját világukban élnének, nem teljesen világosak mások számára, sőt kissé furcsának tűnnek számukra.

Mint minden más modern szakma, a tervező is nagyon népszerű specialitás. És minden kreatív embernek előbb vagy utóbb szembe kell néznie azzal, hogy önéletrajzát össze kell állítania személyes adatainak teljes nyilatkozatával.

A tervező önéletrajza a kreatív ember „arca”.

Ki a tervező?

Ez nem csak egy profi, aki felszerelni fogja otthonát vagy irodáját. Mindenekelőtt ez az a személy, aki megérti és maximálisan érzi preferenciáit, céljait, mielőtt elkezdené a kreativitást.

Általában sok ember szembesül az önéletrajz megírásával. Ez egy nagyon kényelmes forma, amellyel megmutathatja és bizonyíthatja magát a legjobb oldalról. Természetesen a tapintat hiánya a magadról szóló történetben nem fogja pozitív oldalról mutatni, tehát ezt a kérdést jól meg kell értenie.

A tervező önéletrajzának nemcsak a leendő alkalmazott személyazonosságát kell felfednie, hanem meg kell mutatnia képességeit és eredményeit is. Mindent összefoglalóan, a lehető legegyszerűbben és az ügy ismeretével egy időben kell megfogalmazni: elvégre egy ilyen állásra jelentkezéskor ugyanolyan kreatív emberek fogják értékelni, mint te.

Tervezői önéletrajz: hogyan kell tervezni?

Minden önéletrajznak jól felépítettnek, érthetõnek és egyszerûnek kell lennie. Nem szükséges feltalálni az információ bemutatásának különleges formáját.

Az önéletrajz megírásának többféle módja van: táblázat és szöveg. Az első lehetőség klasszikus, de nem túl általános, bár ebben a formában az adatok sokkal könnyebben érzékelhetők. A kérelmezővel kapcsolatos információk szövegben történő bemutatása néha nem összpontosít a szükséges részletekre. A toborzó csak az adatokat fogja megnézni, de előfordulhat, hogy nem fog semmire. Ezért az optimális lehetőség csak egy asztal.

Összefoglaló információk

Mit kell jelezni a tervező önéletrajzában? Kezdje a személyes adatokkal. Általános szabály, hogy a legelején a vezetéknevét és utónevét, névjegyeit és egy fényképét is feltüntetik. Ennek egyszerűnek és kívánatosnak kell lennie üzleti formátumban.

Feltétlenül tüntesse fel tudományos eredményeit és sikereit. Bár a tanulmányok helye nem mindig fontos a tervezés során. Sok tervező öntanuló, tehetséges ember, aki hivatásból készít.

A foglalkozási oktatás néha nem feltétlenül kötelező, ezért érdemes átnéznie egy adott állásra vonatkozó követelményeket, és valószínűleg módosítania kell valamelyik adatát.

Ne felejtse el feltüntetni korábbi munkahelyét, valamint az ezzel kapcsolatos fő felelősségi körét.

Ne felejtsük el, hogy a munkakör nagyon fontos. Például a belsőépítész önéletrajzának tartalmaznia kell a szoba megrendezéséhez szükséges készségek és a kapcsolódó munkák maximális számát.

Az illusztrátornak fel kell tüntetnie az adott területén meglévő képességeit, leírnia kell a munkaköri felelősségét és a nyomtatott médiumokkal kapcsolatos készségeit.

Tervező összefoglalása: Minta

Mindent hozzáértően és tömören kell megfogalmazni:

Név: Ivanchuk Anna Andreevna.

Születési idő: 1990.01.01.

Lakóhely: Moszkva, st. Szovjet 12/2.

Telefonszám: +79000000000.

Oktatás: 2011, Moszkvai Művészeti Akadémia, szakterület: tervező.

Tudományos eredmények: részvétel nemzetközi versenyekön (díjak), részvétel mesterkurzusokon.

Munkatapasztalat: 2011-2015 - A "Rainbow" Kft., Tervező asszisztens.

Fő feladatai:

  • Segítség a tervezőnek.
  • Emblémák, logók fejlesztése.
  • Csomagolástervezés fejlesztése.
  • A cég stílusának fejlesztése.
  • Ablak díszítése és értékesítési pontok.

Szakmai készségek:

  • Kézi grafika, a számítógépes grafikai programok ismerete.
  • Részvétel az új márkák és márkák promóciójában.
  • Kamera, tabletta birtoklása.
  • Dolgozzon fényképezéssel, színminősítéssel, kollázsokkal, szerkesztéssel.

Munkaprogramok: Mac, PC: PS. Photoshop, Corel daw, Illustrator, 3D max.