összefoglalás

A rendszergazda mintája folytatódik. Mi a lehető legjobban folytatjuk

Tartalomjegyzék:

Videó: A Szövetség - The Union: The Business Behind Getting High - HUN 2024, Július

Anonim

A rendszergazda önéletrajzának mintái és a cikkből származó tippek segítenek megtalálni a kívánt helyet egy kávézóban, szállodában vagy sportklubban. Javasoljuk, hogy ne hazudjon vagy szépítse fel saját képességeit, mivel az önéletrajzban leírtak 99% -os valószínűséggel kerülnek ellenőrzésre az interjú során.

Például, függetlenül attól, milyen nagy a kísértés, ha kijelenti, hogy jól beszél angolul, vagy ismer valamilyen programot, de valójában nem, jobb, ha ezt nem teszi meg. Ha ezek a készségek nem annyira fontosak, akkor nélkülük is megteszik őket. Ellenkező esetben szégyellni fogod az interjút, és valószínűtlen, hogy munkát kapsz.

Mit csinál az adminisztrátor?

Mi az adminisztrátor? Azok az emberek, akik még soha nem voltak az asztal hátulján (recepción), elképzeltek egy csinos lány képét, aki mindent tud a létesítmény munkájáról, de mintha nem csinál semmit.

Nem egészen igaz. A tisztviselő munkája, bár nem fizikai jellegű, nélkülözhetetlen az étterem, szálloda, szépségszalon vagy fitneszterem munkájához.

Ki lehet adminisztrátor?

Általában véve sem a kor, sem a megjelenés nem számít. De továbbra is előnyben részesítik a csinos hölgyeket, akik nem harminc évnél idősebbek. A fiatal férfiakat időnként adminisztrátorokként is elfogadják. Bár például a szállodákban a fiatalok leggyakrabban hordozóként dolgoznak.

A vendéglátó-ipari és például egy kaszinó ügyvezetőjének felelőssége eltérő. De van még néhány általános szempont, amelyet figyelembe kell venni, amikor az adminisztrátori önéletrajzát írja.

Mire képes az adminisztrátor?

Miután megvizsgáltuk a rendszergazda újraindításának legsikeresebb példáit, megállapíthatjuk, hogy az alább felsorolt ​​készségek szükségszerűen szerepelnek a „Készségek és szakmai készségek” oszlopban:

  • Kommunikációs készségek az ügyfelekkel. Nem számít, hol dolgozik, mindenképpen kommunikálnia kell az ügyfelekkel, és úgy kell tennie, hogy elégedettek legyenek. Ne legyél udvarias, válaszoljon a kérdésekre a lehető legkedvesebben, tudjon magyarázni, hogy az ügyfél mindent megértse.
  • A nyelv ismerete. Nagyon jó, ha angolul beszél. Ez a készség különösen akkor hasznos, ha egy szállodába pályázik.
  • A készpénzfegyelem ismerete. Leggyakrabban az ügyfelek pénzeszközeinek kezelésével foglalkozik a rendszergazda. Szinte az összes adminisztrátori önéletrajz-minta tartalmazza ezt a hasznos képességet a készségek grafikonján.
  • Számítógépes ismeretek, nyomtató. Az adminisztrátornak nemcsak beszélnie kell az ügyfelekkel, hanem lehetséges, hogy el kell vinnie őket az ügyfélkörbe, el kell készítenie a fénymásolatot a dokumentumokról és még sok más. Ha még nem nőtt fel az erdőben, akkor ez a készség valószínűleg gyermekkorban megmarad.

Minta önéletrajz a rendszergazda számára

Teljes név.

Születési dátum.

Lakóhely címe.

Telefon.

Cél: adminisztrátor pozíció keresése.

tapasztalat

2010. június - 2015. január - a "Stephanie" társaság ügyvezetője. A cég tevékenysége tornaterem.

Feladatok:

  • A szimulátorok és sporteszközök biztonsági ellenőrzése.
  • Ügyfelek tanácsadása.
  • Átvételi megbízások kitöltése.
  • Dolgozzon ügyfélkörrel, keressen új ügyfeleket.
  • A rendezés fenntartása a teremben.

Haladás:

Az ügyfélkör 160% -os növekedése a munka során.

Oktatás: 2005-2010, Állami Egyetem, Gazdaságtudományi Tanszék, "Szervezetmenedzsment" specialitás, szakember.

Személyes tulajdonságok: kommunikációs, figyelmes, felelősségteljes, könnyen megtalálják az emberekkel közös nyelvet, ellenállnak a stresszes helyzeteknek.

Szakmai készségek: 1C program ismerete, angol nyelv ismerete (középszint), folyékony irodai felszerelés, magabiztos PC-felhasználó, MS Office, Internet.

Emellett a rendszergazda folytatott mintái linkeket javasolnak a továbbképzéshez. Ha van ilyen, tanfolyamokon vagy szemináriumokon vett részt, feltétlenül jelezze ezt a dokumentum elkészítésekor.