karrier menedzsment

"Synergy" Business School: a vállalati alkalmazottak áttekintése, munkakörülmények

Tartalomjegyzék:

Anonim

1988 óta a Moszkvában és számos más orosz városban működő Synergy üzleti iskola mindenki számára lehetőséget kínál oktatáshoz és készségeik fejlesztéséhez. Online tanfolyamok, workshopok, szemináriumok és képzések, vállalati programok, fórumok és konferenciák. Az oktatás manapság az Ön igényeihez igazodik. Ez a nézet a hallgató számára. És hogyan néz ki ennek az intézménynek a rossz oldala, amikor ott kezdje el karrierjét? Talál egy barátságos csapatban ebédidőben teát inni és megvitatni a személyes életet, vagy találkozhat olyan szigorú versenytársakkal, akik bármikor felállítják a bandát?

Ki menni dolgozni

A társaság nyilatkozataiból következik, hogy azok nem korlátozzák a pályázók professzionalizmusát a munkakörre, ezért számos állásfoglalásra újratölthető.

Nyilvánvaló, hogy ugyanezen okból nincs specifikáció, például a bérszint (hogy szinte mindenki először néz ki, csak aztán a feltételek és felelősségvállalás), a munkahely és a folyamat részletes leírása, az ütemterv és hasonlók. A Synergy üzleti iskola nyitott állásainak széles skálája érinti a pályázókat: függetlenül attól, hogy karrierje elején hallgató vagy tapasztalt vezető.

Homályos munkakörülmények: egy kis gondolat

Egyrészt ez a jövőbeli alkalmazottak felvételének lehetősége felhívja a kételkedők figyelmét, vagy nem biztos abban, hogy a pályázók erősségei és képességei vannak-e. Másrészt, kihagyhatja a szakembereket, akik specifikumokat keresnek.

Ehhez a megközelítéshez újabb feltételezés tehető: a társaság erős forgalmú (ezt a Synergy üzleti iskola tanulmányozott áttekintése is megerősíti).

Mindenesetre nem szabad megítélnie az üres álláshelyek közzétételének helyességét, így lesz hely személyes következtetésekre.

Kettő az egyben

Két lehetőség van egy vállalat megfontolására: a Synergy egyetemi és üzleti iskola. A különbségek egyszerűek: tanulmányozza a felsőoktatás kedvéért, vagy egy órában ismerkedjen meg a kívánt előadóval.

Lehetőség van arra, hogy készségeit egy adott irányba húzza, és ha állami felsőfokú oklevelet szeretne szerezni, beleértve egy fokozatot is.

Érdemes megjegyezni, hogy a képzési lehetőségek ilyen megközelítése nagyon jó. Mivel a munkavállalóknak ingyenes ismeretekkel rendelkeznek, ez óriási plusz a munka és a bérek mellett.

Érdemes megosztani véleményét az erőforrásról?

Bízik-e a vállalatok által a saját webhelyükön közzétett vélemények? Bár nem, jobb, ha egy másik kérdéssel kezdjük. Láttál már negatív véleményt egy vállalat vagy szervezet oldalán? Kétes, hogy valaki őszintén negatív véleményeket akar hallatni magáról vagy szolgáltatásáról. Általában csak dicséretes odekat tesznek közzé (ez mindenki iránti vad lelkesedés).

Az egyetem és a Synergy üzleti iskola nem ment ilyen marketing lépést. Az alkalmazottak, az események vendégei, a hallgatók véleményét videofájlok formájában gyűjtik. A vezérigazgatók és a társaságok képviselői összegzik az elért értékes tapasztalatokat. Számos vélemény a Synergy üzleti képzéséről, az egyetemi karokról.

Ami igazán kiemelkedik a nyertes fényben, az a képesség, hogy videó formátumban megtekintsük a véleményeket, és ne csak megismerjük őket szöveges változatban. Egy ilyen lépés vonzza a figyelmet.

Hogyan viszonyulhat mások véleményéhez az interneten

Az Internet egy olyan hely, ahol szinte bármit megtalálhat. Lehetőség van a legrosszabb termék hirdetésére vagy akár a legőszintébb cég hírnevének megsemmisítésére is.

Ezért manapság jobb, ha szkeptikusak lennék az interneten történő véleményekkel kapcsolatban.

Először is, nem titok senkinek, hogy az értékeléseket fizetik, megrendelésre írják. Benne valószínűtlen, hogy megtalálja az igazság szavait.

Másodszor, vannak olyan korábban sértett alkalmazottak, akik minden negatívumot fel akarnak venni a webhelyek oldalain. Ez a hozzáállás elég elfogult lehet.

Tehát, ha elolvassa a Synergy üzleti iskola véleményét, soha nem fogja kitalálni, hol van a hazugság és hol van az igazság.

Ahol megnézheti a független ajánlásokat

Ha nem veszi figyelembe a saját vállalati webhelyeket, azaz a külső források széles választékát nyújtja vélemények közzétételéhez. Szinte mindenre vonatkozik: a szolgáltatási szektorra, az üzletekre, az árukra és a személyiségekre.

Az ilyen forrásokat függetlennek és a legtényesebbnek tekintik. Bárki, aki regisztrálni akar, írjon egy személyes véleményt és értékelje azt.

Kedves köszönő szavaim

Bárki örömmel hallja meg a véleményét önmagáról. Ha egy vállalkozásról vagy szervezetről van szó, akkor ez kétszer is kedves.

A "Synergy" üzleti iskoláról szóló vélemények között gyakran szerepelnek teljes körű, részletes vélemények a cégnél végzett munka pozitív aspektusairól.

Az alkalmazottak kellő részletességgel véleményt nyilvánítanak a Synergy üzleti iskola pluszairól. Harmadik fél webhelyein hagyott vélemények a következőkre vonatkoznak:

  • barátságos személyzet;
  • időbeni bérek;
  • a munka mellett oktatásban részesülnek;
  • kényelmes, hangulatos munkahelyek;
  • karrier növekedés stb.

Egy ilyen véleménynek nem tűnt folyamatos mesenek, kis mínuszokat is fel kell tüntetni. Például keményen és keményen kell dolgoznia, hogy jó pénzt keressen. De ez minden társaság munkáját kíséri, tehát ez nem meglepő.

Repüljön bele a kenőcsbe, amely felhívja a figyelmet

Az emberek mindig megtalálják a jót, de általában megpróbálják hallgatni a rosszról.

Végül is, amikor új állást keres egy ismeretlen csapatban és új vezetéssel, általában meghallgatja, hogy mit mondnak a körülményekről. De az interjúk szavai nem mindig felelnek meg a valóságnak. Ritkán magyarázza meg neked a jövőbeli munka vagy a versengő alkalmazottak buktatóit. Igen, még nem történt olyan interjú, amelyben azt mondják:

- De ne mondja el Luce néni a személyes életét. Nem kérdezte, így pletykákat terjeszt másokról. Mindenki érti, de akkor próbálja meggyőzni, hogy minden rendben van veled.

Vagy például így:

- Én, mint jövőbeli vezetője, olyan munkával elárasztom Önt, amelynek a hétvégén kell maradnia. Bizonyítani akarod magad - felejtsd el a családot, élj munkahelyen.

Természetesen senki sem mond ilyen őszinte beszédet. Tehát elég ahhoz, hogy elolvassuk a munkavállalók negatív véleményeit a "Synergy" üzleti iskoláról.

Ők is hiányoznak. De ismét érdemes megismételni, ez lehet a valóság valódi tükröződése, a versenytársak machinációi a jó hírnév legyőzése érdekében, vagy az elbocsátott munkavállalók alapvető csalódása.

A kritika a munkakörülmények sok aspektusát érinti: a bérekkel, a munkatervekkel, a kollégákkal vagy a vezetéssel kapcsolatos problémákat. Szóval, minden ízléshez és színhez.

Vitathatóan és valószínűleg őszintén

A leginkább figyelemre méltó negatív vélemények az érzelmek nélkül, érvek és tények alapján írt vélemények. Logikusan, pontosan az alkalmazottak ilyen véleménye vonzza a legjobban a figyelmet és megbízható.

Tehát például az alábbi képen kiemelheti a szerző számos kulcsfontosságú pontját:

  • fluktuáció;
  • magas képzési szolgáltatások;
  • ROSSTAT adatok.

Ha lehetetlen nyomon követni a dolgozó személyzet gyors változását anélkül, hogy a cégnél dolgoznának, akkor a második két pontot rövid idő alatt ellenőrizni lehet. A képzési szolgáltatások ára összehasonlítható egy adott pozíció kiválasztásával.

Nehéz mondani valamit a vállalat pénzügyi jólétéről. Hosszú és kemény mászás a Szövetségi Állami Statisztikai Szolgálat webhelyének vadvonalain, újra és újra … Talán valakinek személyesen sikerül megtalálnia az ilyen információkat. Megerősítés vagy megdöntés sikertelen, és ez megtörténik.

És végül, nem a homlokán, hanem a szemében

Független vélemények a Synergy üzleti iskoláról írt vélemények negatív és pozitív elemzéséről. Igen, van egy olyan oldal, ahol kideríthet egy kis igazságot. Helyesebb a vélemények szerzőinek összefoglalását mondani: az emberek írnak, írnak, azt gondolva, hogy senki sem fog tudni. És itt ismét - és rájönnek, hogy az összes véleményt egy helyről írták. Vagy például egy csomó negatív vélemény Norvégiából, a moszkvai pékségről. Azonnal megértheti, hogy ezek a káros emberek machinációi (mindenesetre mindenki megértette, kiről beszélnek).

Tehát, tekintettel a "Synergy" üzleti iskola véleményeire, a fénykép a következő jeleket mutatja:

  • gyanúsan sok vélemény más államok IP-címével,
  • gyanúsan sok vélemény azonos IP-címekkel,
  • gyanúsan sok vélemény egy böngészőből.

Véletlen egybeesés vagy trükkök a reklámosztályon? Csak a dal szavai jutnak eszébe: gondolj magadra, dönts magadra. A Synergy iskola esetében döntse el, mit higgy, mit válasszon.